Kullanım Şartları

HESAPKAPATMA.NET’i ziyaret ettiğiniz zamanlarda periyodik olarak lütfen bu sayfayı okuyunuz. Bu İnternet sitesi (“Site, Sitemiz, Sitemizi,, Sitemizde, Sitede veya Sitenin”) HESAPKAPATMA.NET‘e atıfta bulunur. Sitemiz sahip olduğu içerik ve hizmeti burada belirtmiş olduğumuz bütün koşulları, politikaları, şartları ve bildirimleri kabul etmeniz şartıyla sunar. Sitemizi kullanmadan önce “Kullanım Şartlarını” kabul etmeniz anlamına gelir. Kullanım şartlarını kabul etmiyorsanız siteyi kullanmayın.

Lütfen bu İnternet sitesini kullanmadan önce kullanım şartlarını ve yasal uyarıları dikkatlice okuyun. Sitemizi kullanan veya ziyaret eden herkes kullanım şartlarını kabul etmiş sayılır. Sitemizde bulunan sayfalarda anlatılanlar bilgilendirme amaçlıdır. Sitemizde bulunan sayfalardan ve bilgilerden kaynaklı kayıplardan sitemiz sorumlu değildir. Site kullanıcıları ve ziyaretçileri Türkiye Cumhuriyeti yasalarına ve uluslararası sözleşmelerle kabul edilen ilke ve kurallara uymak durumundadır. Ziyaretçiler ve kullanıcılar sitenin vermiş olduğu hizmet ve bilgilerde her türlü tasarrufun site yönetiminde olduğunu kabul eder. Site yayınına ara verme ve sonlandırma hakkını elinde tutar. Site bu sözleşmeye ilave maddeler ekleme ve mevcut maddeleri değiştirme hakkını saklı tutar. Ziyaretçiler siteyi kullanmaya devam etmeleri durumunda bu maddeleri de kabul etmiş sayılır.

İş bu sözleşmenin uygulanması esnasında oluşacak her türlü uyuşmazlık durumunun çözümünde Konya Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.